Regelinda Wróżka Hanna Prus

00-133 Warszawa, al. Jana Pawła II 26/408

502 903... 419więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 6.0

Ania

Polecam każdemu w trudnej sytuacji lub na zakręcie życiowym, żeby skorzystał z pomocy Pani Hanny. Ma bardzo dużą wiedzę, wspaniałą umiejętność odczytywania kart, interpretacji i łączenia wydarzeń, a przy tym umiejętnie potrafi przekazać informacje mimo, że mogą być przykre dla osoby zainteresowanej. W moim przypadku cała rozmowa to wspaniały ładunek pozytywnej energii i siły, żeby iść dalej. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

1

6

6
Agaata

Polecam spotkania/seanse z Regelindą. Jest osobą bardzo empatyczną, wzbudza zaufanie i co najważniejsze pomaga w rozwiązaniu wielu niewiadomych... Doświadczona i kompetentna osoba. Nie pozostawia niedomówień i nierozwiązanych spraw. Po spotkaniach z Regelindą człowiek odzyskuje nadzieje..

1

6

6
Karolina

Cudowna osoba. Z dużym doświadczeniem. Dobrym podejściem i umiejętnością współpracy. Już od ośmiu lat spotykamy się na imprezach firmowych i te okazje są bardzo wyczekiwane. Wiele osób zadowolonych ze współpracy, z życiowego podejścia do przeróżnych tematów. Wiele cennych rad i chwil zadumy. Zdecydowanie polecam współpracę.

1

6

6
Ewelina

Bardzo pozytywna osoba. Nasze spotkania przebiegały bardzo profesjonalnie. Regelinda pomogła mi w wielu sprawach, w których osiągnęłam duży sukces. Polecam gorąco.

1

6

6
Jola

Odwiedzam Hanię co roku, pozwala mi to ze spokojem lub z dużą świadomością przejść przez kolejny rok. Ma dużą wiedzę, lubi ludzi , zawsze tryska pozytywną energią. Dużo łatwiej potem podejmować nawet trudne decyzje. Zdecydowanie polecam

1

6

6
Aniela

Niesamowita wiedza i energia. Każda wizyta u Regeliny otwiera oczy i pomaga podejmować trudne w życiu decyzje. Po każdym spotkaniu czuję się lepiej, pewniej i jestem gotowa podjąć kroki w celu poprawy. Bardzo gorąco polecam i jestem pewna, że przede mną jeszcze nie jedno spotkanie!

1

6

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

00-133 Warszawa,
al. Jana Pawła II 26/408

502 903... 419więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: regelinda.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd